X
X

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

LiderSistem, başta Domain, Hosting ve yazılım olmak üzere bilişim teknolojileri sektörünün ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini maksimum düzeyde karşılamak ve profesyonel anlamda çözümler üreterek hizmet sunmak amacıyla faaliyete geçmiştir. 

Bilişim teknolojileri alanında yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile web yazılım, web hosting, alan adı tescili, uluslararası ve yerli sms ile diğer tüm dijital hizmet alanlarında, her bütçeye uygun çözümler sunmaktadır.

LiderSistem; kuruluşunda tamamen yerli hizmet faaliyetlerini benimsemişse de, Ağustos 2020 tarihi itibari ile, alt yapı ve otomasyon sistemlerini sıfırdan oluşturarak, uluslararası faaliyet göstermeye başlamıştır.

LiderSistem; Kobilerimizin yazılım teknolojileri alanında ihtiyacının farkında olarak hiçbir yatırım, teşvik ve maddi/manevi destek almaksızın, Sektör bağımsız bütün kobilerimizin ve firmalarımızın , Ülke ve uluslararası düzeyde ticaret yapmasını kolaylaştıran ve bu ölçüde firmalarımızın nakit akışına yardımcı olacak, KolayÇözüm projesini geliştirmiştir. KolayÇözüm projesi hakkında detaylı bilgi için https://www.kolaycozum.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Domain , Hosting ve Web yazılımları konusunda, uzun zamandır edinmiş olduğumuz sektörel bilgi birikimi ve tecrübe ile, tamamen kullanıcı odaklı, etkileyici ve ilgi çekici görsel tasarım ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş projeler ile, nokta atışı çözüm sağlamaktayız. Yazılımlarımızda olabilecek tüm varyasyonları ve ince detayları düşünerek, buna göre üretim yapmaktayız.

Sorunsuz Hizmet - Sürekli Destek

LiderSistem ürünlerinden herhangi birine sahip olduğunuzda, sıfır sorun – kaliteli hizmet almış olursunuz. Tüm ürün ve hizmetlerimizin her zaman arkasında olduğumuzu, herhangi bir durumda dilediğiniz zaman destek ve yardım alabileceğinizin bilincinde olursunuz. Müşterilerimizin yaşadığı sorunları hızlı bir şekilde çözmek ve destek sağlamak, önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Uygun Fiyat - Kaliteli Hizmet

Tüm ürün ve hizmetlerimizde, piyasa şartları ve koşulları göz önünde bulundurularak, hizmet içeriği ve nitelikleri ile birlikte değerlendirme ile, olabilecek minimum fiyat politikası uygulanmaktadır. Böylelikle, kaliteli ve sorunsuz hizmete en ekonomik fiyatlarla sahip olursunuz.

Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.


Top